Datum / Tijd
27/02/2026
00:00
Locatie
Podiumcafé Toos
Categorie
De muzikale strijd van de IJmond zet zich voort! Na een knallende eerste editie keert Battle of the Bands terug, met voorrondes in februari en maart en een spetterende finale in de Grote Kerk in Beverwijk. De eerste voorronde is in Café Camille.
Volledig programma
22 februari – Voorronde – Café Camille
27 februari – Voorronde – Podiumcafé Toos
7 maart – Voorronde – Café Scheiwijck
22 maart – Finale – Grote Kerk Beverwijk
Mooie prijzen
De jury selecteert de beste acts voor de finale. Tijdens de finale spelen de bands voor een professionele jury, krijgen zij waardevolle feedback en maken ze kans op mooie prijzen:
Juryprijs: €1.000 + een optreden op Bevrijdingsdag IJmond 2026
Publieksprijs: €500 (jij bepaalt mee!)
Meedoen met je band?
Speel live voor publiek en jury, en misschien sta jij straks in de Grote Kerk én op Bevrijdingsdag IJmond 2026. Inschrijven kan tot 9 februari.
Meer informatie en aanmelden via beverevents.nl/battleofthebands
Bever Events
Battle of the Bands is een initiatief van Bever Events, een samenwerking tussen Podiumcafé Toos, Café Scheiwijck en Café Camille. Bever Events zet zich in voor evenementen die mensen in de IJmond samenbrengen en verbinden. Ze zijn onder andere verantwoordelijk voor Bevrijdingsdag IJmond in Park Westerhout.

